| MadyBotnari a întrebat:

spuneti-mi va rog pe ce site pot privi meciuri live?
Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Http://www.tv-sport-hd.com/lista/stream.html cel mai bun!

3 răspunsuri:
| Fan7a4 a răspuns:

Salut! poti privi scorul live la meciurile care te intereseaza pe http://www.flashscore.ro/ sau daca vrei sa vezi meciul live trebuie sa stii pe ce post joaca si sa cauti respectivul post online;)

| AFR81 a răspuns (pentru Fan7a4):

Nu-i adevarat. Sunt o multime de site-uri functionale si gratuite pe care se poate vedea live meciul, chiar daca nu stii pe ce canal este transmis (multe nici nu se transmit la tv).
Acum ca un raspuns pentru user: Poti scrie tu pur si simplu pe google: "meciuri live pe net". Vei gasi cateva adrese. Apesi pe meci, apoi alegi un stream. Dintre toate, cel mai bun site mi se pare acesta: http://tvron.net/meciuri-online