| lazarsergiu a întrebat:

Cum fac o diagrama in Excel? Am nevoie doar de 2 "repere" Volt si Amper si am toate datele doar trebuie sa le pun in diagrama. Funda!

P. S : Diagrama sa fie cu puncte si cu lini!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| lazarsergiu explică (pentru iKronstadt):

Multumesc de raspuns, nu e cel mai folositor, dar iti dau funda...winking pentru incurajare.

3 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Hai să mai încerc;)
Acesta este un curs online: http://office.microsoft.com/......75754.aspx
Acesta este un program de instruire, pe care îl poți descărca, să nu stai pe net 2000 de ani;)
http://office.microsoft.com/......10582.aspx
Baftă!