| Bogosel_Robert_1998 a întrebat:

de unde as putea sa iau imagini cu tipi horror pentru canalul meu de creepypasta de pe Youtube? Ca de ex tipi din aceia cum foloseste Stefan Mihai Creepypasta daca il stie cineva. Pe google nu stiu cum sa scriu sa ii caut, ca daca scriu creepy man sau creepy creatures gasesc doar porcarii... Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| NicusorPOWER a răspuns:

Dp google sau dp wallper crepy sau dp ZEDGE
Da il stiu
Cum se numeste canul sa ma abonez?

| Bogosel_Robert_1998 explică (pentru NicusorPOWER):

Canalul meu principal se numeste Arox, are 93 de abonati si am si 2 clipuri cu creepypasta. Dar voiam sa imi deschid un canal nou doar pentru creepypasta

1 răspuns: