| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Voi ati citit sau ascultat povestile alea despre deep web? Alea cu cultura045 si admin01? daca da de unde pot citi si eu,chiar si in engleza, in afara de canalul lui stefan mihai creepypasta.

12 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Mai bine ai încerca să intri pe Deep Web. Îi de o sută de ori mai fain!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru UzOm):

Am intrat, e plictisitor, sau sti tu site-uri mai bune?

| UzOm a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Ai intrat o laie. Dacă intrai sunt sigur că rămâneai muci la câte spurcăciuni găsești.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UzOm):

Omu'e deja muci, la cum il vad eu...Asadar,da-i crezare! Au eclozat si ei zilele astea si se infoaie penele pe ei.

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

El/Ea crede că Deep Web e site. laughing

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru UzOm):

Esti prost,chiar am intrat,si ce spurcaciuni poti gasi? Doar arme,droguri, gore, CP, Hackeri etc, nimic spurcat

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca e ceva wow sa intri pe deep web a?

| UzOm a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Mersi de compliment.
Pedofilia, canibalismul, ritualurile satanice și decapitările ce sunt?

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru UzOm):

Pff,CP apartine de pedofilie, mai ai de cautat pana ajungi tu pe un siite de canibali adevarat, cu ritualurile satanice la fel, decapitarile apartin de gore si le pot vedea si pe bestgore.com

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru UzOm):

Eu stau pe deep web de aproape 3 ani, si de fapt eu am intrebat daca stiti unde pot gasi povestile alea legate de deep web, alea imi plac

| UzOm a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Sunt sigur 100% de asta. Vezi tu, eu am stat numai 3 luni pe el și am reușit să găsesc fix ce am scris mai sus.
Te salut!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru UzOm):

Alea le-am gasit si eu, dar url se schimba iar si iar