| angela75 a întrebat:

Va rog un link pentru arhiva subiecte Matemativa concurs Lumina Math 2014, etapa I si II, le gasesc ori doar pe cele de romana, ori pe cele de mate 2012, 2013

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti la linkul oficial :
http://www.luminamath.ro/arhiva

NU sunt subiecte de la Română, ci sunt subiecte în Limba Română :))
Lumina Math e concurs naţional de Matematică!

Toate cele bune!

| angela75 explică (pentru bursuc001):

Sa traiti 1000 de ani, Un mare MULTUMESC!

| bursuc001 a răspuns (pentru angela75):

Cu plăcerewinking

Mda, mersi şi eu de urare, dar 1000 de ani e prea mult rolling on the floor
Mă mulţumesc dacă ajung pe la vreo 75-80; important este să fiu SĂNĂTOS happy

O seară frumoasă!