| Alyn1998 a întrebat:

Vreau un program cu care sa dai o melodie ori numai cu vocea ori numai instrumentul da sa nu se auda dupa aceea ca si cum ai fi intr-o teava de canal(ecoul clasic enervant)
funda+VoT

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| FreelancerTony a răspuns:

Ceea ce vrei tu nu se poate. Daca ai avea putine cunostinte audio ai stii ca intr-o melodie sunt imbinate 2 canale, pe unul fiind vocea iar pe celalalt negativul.

Odata imbinate, acestea nu mai pot fi despartite in mod exact, de aceea auzi acel ecou pe fundal cand folosesti programe de genul.

Poti incerca sa folosesti filtre de frecvente cat mai precise, insa dureaza mult si e migalos.