| fiveee a întrebat:

A fost un film demult... cam prin 2009-2010 nu stiu exact, cu niste adolescenti daca bine imi aduc aminte. care s-au dus la o cabana... au gasit un pui de lup si l-au pastrat. si cu timpul tot ii atacau lupii..nu stiu sigur dar finalul mi-l amintesc bine. erau 2 pe o barca, care adineauri scapau din padurea cu lupi. si cand au vrut sa scoata ceva dintr-o cutie mai mare sau ce era, a sarit un lup din ea si s-a terminat. nu imi mai aduc aminte bine dar ceva ceva tot am zis thinking daca stie cineva cum se numeste? va rog mult!

Răspuns Câştigător
| StefaNnNNN99N a răspuns:

The Breed se numea (cainii ucigasi) ...aia erau caini.Si filmu e din 2006

| fiveee explică (pentru StefaNnNNN99N):

Vai. inseamna ca eu l-am vazut pe atunci big grin multumesc mult oricum!

1 răspuns: