| roby223 a întrebat:

Acu vreo 4 ani era pe un canal nu mai stiu pe care.o emisiune in care vreo 4 barbati vorbeau despre vampiri,fantome, varcolaci etc.
Stiti cumva despre.ce. emisiune vorbesc. ( Nu era Activitati Paranormale )
Sau poate stiti alte emisiuni de genu asta. MULTUMESC anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma mai uit pe TLC la The Haunting, unde se prezinta povestea unor oameni care au casa posedata de demoni si fantome. Nu stiu cat de real este insa mai sunt ''jumscare-uri'' ici colo... Mie imi place

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Oai, stiu! Si eu am crescut cu acea emisiune! Am vazut fiecare episod cel putin de doua ori, dar tot imi place!