| Corina2590 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu optiuni pentru seriale cu vampiri,varcolaci, fantome? Dar nu cu tenta violenta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight
The vampire diaries
The twins effect(film)

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human
P.S nu e atât de violent pe cât pare!winking

| DianaDiaa a răspuns:

El barco (nu e cu vampiri sau ceva) dar e super misto si te prinde.(are aventura mister cam de toate)

| Dontspeek a răspuns:

The vampire diaries, The originals, True blood, Teen wolf, Supernatural, The walking dead cu zombii.

| Cristinel69 a răspuns:

Supernatural big grin

| Corina2590 explică:

Va multumesc tuturor! Toate le-am vazut cu exceptia The twins effect

| madalinapaula a răspuns:

The vampire diaries
the originals

| AvramovC a răspuns:

Un varcolac adolescent

| Raresiks a răspuns:

Jurnalele vampirilor.E cel mai bun serial.

| yonnella a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen Wolf, Supernatural, The Originals, Wolf Lake, Spitalul cu fantome 1 si 2, Blood Ties- Vampiri, crime si povesti de dragoste, Moonlight- La lumina lunii, Hex- Vrajitoarea, Fear Itself- Frica sau Rose Red- Groaza dar asta e super de groaza, dar mai e si The Grudge care are 3 parti. Sper ca te-am ajutat, vezi ca unele sunt seriale altele sunt filme.

| Corina2590 explică (pentru yonnella):

Multumesc foarte mult!

| Denysutza_Deny_1995 a răspuns:

The vampire diaries