| amareto a întrebat:

Acum 4 ani am vazut un film de groaza, un grup de tineri s-au dus in vacanta la mare era o casa pe o plaja, in fiecare seara venea cineva (din ce imi amintesc era un om care isi punea o masca ) in fiecare seara omora cate unu... ( pe ala cu masca il chema ( tiki_______ ) cam asta imi amintesc eu. Stie cineva cum se numeste?

3 răspunsuri:
| oAntiidot a răspuns:

Si eu l-am vazut. Cel cu masca, avea deseori si o drujba in mana? thinking laughing

| Qunii a răspuns (pentru oAntiidot):

Texas in chainsawwinking sau ceva de genul, incercati. :*

| oAntiidot a răspuns (pentru Qunii):

Nu. Nu e asta. Seamana. Dar in cel pe care l-am vazut eu, avea alta masca tipul cu drujba.