| Adinaa1 a întrebat:

Ajutooor. Am vizionat acum ceva timp un serial/film cu elemente magice. Protagonistă era o fată. Dacă-mi amintesc bine, se presupunea a fi foarte puternică, dar făcea multe prostii așa că un bărbat a fost pus să o supravegheze. Era foarte serios și integru, dar s-a îndrăgostit de ea deși era mai mare decât ea. Mă poate ajuta cineva să găsesc acest film/serial?
Îmi amintesc și ceva de genul unei bariere magice pe care dacă o treceau, erau monștrii în întuneric. Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Darius50boss a răspuns:

Caută în istoric

| Adinaa1 explică (pentru Darius50boss):

Nu l-am vizionat pe contul actual de Netflix? am și contactat serviciul de clienți în legătură cu o listă a filmelor/serialelor scoase de pe platformă în decurs de un an pe care nu mi-au putut-o oferi.

| Darius50boss a răspuns (pentru Adinaa1):

Nu știu ce serial este sau film îmi pare rău nu pot să te ajut altcumva

| user827373 a răspuns:

Bună! Serialul descris de tine seamănă cu serialul Shadow and Bone, dar nu știu sigur.

| Adinaa1 explică (pentru user827373):

L-am văzut și pe acela, însă nu e același?