| myrcea_1224 a întrebat:

Aloha! Pentru fanii Supernatural asteptati sa inceapa sezonul 9? Ce credeti ca se va intampa cu Sam :o?

Răspuns Câştigător
| guiwenneth a răspuns:

Normal,abia astept big grinbig grinbig grin cat despre ce se va intampla cu sam nu stiu sa-ti spun deoarece(desi sunt o buna cercetatoare si gasesc intotdeauna orice vreau)nu am gasit nimic in legatura cu Sam si ce va mai pati, doar cateva interviuri ambiguee fara prea multe detalii.Insa iti pot spune ca vom avea parte de multe scene cu Castiel ca om(gen cand trebuie sa manance, sa doarma, sa se imbrace, etc)Sunt cateva zvonuri despre reaparitia lui Michael si Lucifer(pana la urma sunt singurii ingeri ramasi)iar Crowley iar va face ceva pentru a controla totul.Mai multe nu stiu sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De abia astept sa inceapa...nu stiu ce se va intampla cu Sam dar stiu sigur ca nu o sa moara pentru ca are rolul principal

| UnleashedPsycho a răspuns:

Sfârşitul sezonului 8 a fost incredibil de stupid. Tot ce vreau în momentul ăsta e să moară şi Dean şi dobitocul ăla de Sam din primul episod şi să revină Benny.

| Crissu3005 a răspuns:

Desi e cam serialul meu favorit ultimul sezon nu m-a prea incantat deci...

| kiralove a răspuns:

Buna,cand incepe sezonul 9 din supernatural?