| ioanamaria56 a întrebat:

Am cateva intrebari legate de serialul Nini:

1)Va uitati?

2)Cum vi se pare?

3)Cum v-ati simtit in perioada cand nu au dat Nini?

4)Cat de mult va bucurati ca acum il dau din nou si mai devreme?

Răspuns Câştigător
| roxana_6475 a răspuns:

1) da il adorrr este serialul meu preferat, 2)este cel mai tare desen, telenovela ce-o fi el care poate axista, 3)eu iti zic cu cea mai mare sinceritate ca am plans trei nopti la rand cand nu a fost nini chiar am inceput sa o desenez 4)sincera sa fiu nu o sa artez nici un episod din nini acum ca a inceput

7 răspunsuri:
| Deyutzica a răspuns:

1)Da, ma uit si nu am pierdut absolut nici un episod.
2)Mi se pare cea mai tare telenovela, ador serialul Nini.
3)Nu m-am simtit foarte bine pentru ca in fiecare zi asteptam seara ca sa ma uit la Nini si cum in acea perioada nu se dadea nu ma simteam in apele mele.
4)Ma simt excelent si astept fiecare episod cu sufletu la gura.

P.S:Sunt cel mai mare fan Nini.Se cam vede pentru ca si poza mea e cu ea. iubesc din tot sufletul serialul Nini.

| Claudia a răspuns:

Cacamas in el de serial rolling on the floor

| 00Didi00 a răspuns:

1.Da,ma uit. 2.Este cel mai tare serial. 3. M-am simtit nasol si am fost foarte trista pentru ca simteam ca am pierdut o parte din mine. 4.Ma bucur mult ca il dau din nou, nu imi prea place insa ca il dau mai devreme deoarece sunt afara la ora acea si pierd episoade, dar nu trebuie sa am pretenti acum.

| doriiy a răspuns:

Da`ti foc cu hidoasa, duba, urata ta de nini! e un ordin :*

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Stiu ca ti se va parea ciudat dar eu sunt baiat si imi place foarte mult, l-am vazut tot

1)Ma uit la serial.2)Imi place la nebunie acest serial.3)Nu m-am simtit deloc bine cand n-a mai dat serialul Nini la TV.4)Ma-m bucurat foarte mult cand lau redat.Mie imi place Nini!

| luanaholovatchi a răspuns:

1) da, ma uit 2)e cel mai tare serial 3)este groaznic cand nu da Nini sau cand da in reluare 4)este suuuupeeerrr ca dau din nou Nini.Mama mea nu ma lasa sa ma uit la Nini dar acum ca da mai devreme ma uit tot timpul!