| Cherciumihai a întrebat:

Am fost cu tatăl meu să văd Saw X adică sau 10 în cinematograf și nu m-au lăsat cei de acolo să intru fiindcă sunt minor. Aștept să îl copieze cei pricepuți ca să îl văd pe internet.Problema e că nu am răbdare, aveți idee cât durează până vor face ei asta?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai asteapta si tu cateva luni. Tatal tau ar fi trebuit sa stie ca minorii nu au voie, ca doar nu degeaba exista rating.

Răspuns utilizator avertizat
| sorinul7 a răspuns:

Va dura minim 45-60 de zile sa il bage in strainatate(de ex. Spania, unde seria saw e pe Hbo), deoarece la noi in tara seria saw nu e nici unde pe streaming (Hbo, Netflix etc) si il vei putea vedea pe site uri de filme online. Funda?