| cristian041997 a întrebat:

Am inceput si eu sa ma uit la Game of Thrones (am primele patru sezoane pe pc) am terminat primul sezon dar de cand am inceput sa ma uit la al doilea nu mai merg subtitrarile, cand pornesc filmul si pun subtitrarea imi apare la inceput niste cuvinte dn episoadele trecute iar cand se termina partea de inceput nu mai imi apare nimic. Am incercat numeroase subtitrari si tot nimic ce sa fac deoarece este foarte enervant!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este un bug... Incearca sa reinstalezi subtitrarile tongue daca nu merge, incearca sa pui intrebarea la "tehnologie" ^^