| MihalceaEduard a întrebat:

De curand am inceput sa urmaresc anime-ul Pokemon (De dragul vremurilor bune :D). Am reusit sa vad doar primele 17 episoade din primul sezon (Pokemon Advanced), deoarece pe site-ul http://www.desenesianimeonline.info/pokemon-advanced/sea son/1/episode/18 poti viziona doar primele 17 episoade, iar la celelalte sezoane nu merge nici unu.
Daca stiti un site cu toate sezoanale si episoadele cu subtitrari in romana, va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Le-am cautat si eu 2 zile si nu le gasesti nicaieri in romana, eu le urmaresc pe Youtube in engleza

| CostelCuceritoru a răspuns:

Pokemon advanced nu e primul sezon ci al 6 lea ai sarit peste indiho league orande islands jotho jouneys jotho league si master quest si daca vrei sa te uiti iti recomand kiss cartoons dublat in engleza sau gogoanime daca vrei subtitrat eng si daca vrei in romana atunci nu stiu ce e in neregula cu tine