| rockeeefellar a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru pentru a gasi numele unui film. Am sa va spun ce-mi aduc aminte din el:
- a fost difuzat pe Hallmark (actual Diva) in perioada 2005-2009 intr-o iarna, cred
- este vorba despre doua surori, una din ele este casatorita. Sora casatorita moare, cazand din varful unei cascade. Sora se imprieteneste treptat cu sotul surorii. Sora vie intra intr-un grup. La un moment dat, membrii grupului dispar treptat. La sfarsit, sotul ii dezvaluie surorii ca el si-a omorat sotia si ca i-a ucis pe membrii grupului. El moare la fel ca sotia lui.
Funda pentru cine imi spune filmul! happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu privi în jos (Don't Look Down), 1998
http://i.imgur.com/iplKNxh.jpg
Seamănă cu descrierea ta, ar putea fi filmul pe care-l cauți. A fost transmis atât în nov. 2006, cât și în 2007, prin februarie.
https://www.youtube.com/watch?v=Sp7u593N57s

| rockeeefellar explică (pentru floresdemayo):

Doaamneee, asta e! multumeeesc muuuuuuuuuult!

| floresdemayo a răspuns (pentru rockeeefellar):

Mă bucur, în sfârșit l-ai aflat. happy

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești sigur că pe Hallmark? Când am timp, îl voi căuta, voi încerca să te ajut. Sper să mai revii pe site, s-ar putea să îți aflu titlul filmului. Poate mă ajuți, amintindu-ți cu exactitate anul. happy

| Mazgalici a răspuns:

Nu stiu numele filmului, dar oricum pare o mare idiotenie laughing)

| rockeeefellar explică:

@Mazgalici da, este o foarte mare prostie, dar tot vreau sa-l stiu, îl caut de mult timp...

Întrebări recente