| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare din curozitate pentru fanii naruto credeti ca al 4 lea hokage lar bate pe orochimaru? daca nici naruto nu la batut dupa ce a luat forma vulpi cu 4 cozi pe pod. multumesc

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Pe atunci, Naruto nu era asa puternic.Chiar daca a luat forma vulpii, nu inseamna ca e cel mai puternic.Eu zic ca Minato l-ar bate. Tine cont ca Minato a invins vulpea cu noua cozi, pe raikage, si l-a vatamat chiar si pe Madara, deci este mult mai puternic ca Naruto (la acea vreme cand s-a luptat cu Orochimaru vreau sa spun).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denymatrix a răspuns:

Nici macar Bee si Raikagele nu l-au putut bate pe Minato. Poate Naruto nu l-a putut ucide pe Orochimaru dar nici nu folosise toata puterea lui 9 cozi+ Orochimaru era in avantaj deoarece nu putea sa moara asa usor. Oricum, sunt convins ca Yondaime(al-4-lea) l-ar invinge pe Orochimaru.