| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Naruto Shippuden. Am o nelamurire laughing Cel de-al 4-lea hokage este tatal lui Naruto da' el e mort iar Naruto a aflat ca este tatal lui mult mai tarziu. Dar in schimb, cel de-al 3-lea hokage traieste (mosu ucis de Orochimaru). Cum vine asta, cum se numeroteaza hokage astia ca nu inteleg laughing Funda

Răspuns Câştigător
| NetherSoul_Skyfall_1998 a răspuns:

Raspunsul e simplu ..cand a fost omorat tatal lui naruto au trebuit sal scoata pe al treilea (mosul)de la pensie dupa acea a fost aleasa tipa blondalaughing

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Hiruzen este al treilea hokage. Cand el a imbatranit Minato a fost ales al patrulea hokage. Dar cand Minato a murit ca sa-l protejeze pe Naruto si Konoha, Hiruzen a revenit la conducerea satului.

| Omori a răspuns:

"Mosu" a fost al 3-lea.A imbatranit, iar in locul sau a venit Minato, al 4-lea. Daar al 4-lea a murit, si fiind nevoie urgenta de un hokage, a revenit al 3-lea, ca mno, era disponibil.