| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare Ernest m-ai face emisiuni ultima data l-am vazut acum 4 ani pe prima la emisiunea "Tradati in Dragose" acum ca ma uit la trasnitii la sezonul 4 am vazut ca a aparut el si mi-am adus aminte de el funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da face: Ochi din umbra si Pe bani parintilor ambele difuzate pe Kanal D. Iar ''Ochi din umbra'' se difuzeaza chiar astazi la ora 20:30 pe Kanal D.

| andrei1121 explică (pentru anonim_4396):

S-a mutat pe kanal d?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei1121):

Da s-a mutat la Kanal D.

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Da, face pe kanal D o emisiune numita "pe bani parintilor"
sper ca ti-am fost de folos funda?

| 12AA a răspuns:

Pe bani parintilor.dar si la asta a inceput sa bege decat reluari...

| miln a răspuns:

Da face emisiunea "Pe banii parintilor" pe Kanal D