| anonim_4396 a întrebat:

Am o sora care ma-a innebunit cu un anime numit junjou romantica nu-l gaseste in romana pe PeTeava nu este si intruna,, nu-l gasesc ce ma fac? " sau,, Ce as vrea sa vad macar primul episod", deci unde il pot gasi? sau poate imi dati un program care il traduce in romana ca sa inceteze teroarea asta. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Sub in ro:
animekage
trilulilu
deseneanime
sub in eng:
gogoanime

daca nu legasesti pe alea cu sub in ro incearca pe gogoanime cu sub in eng si sa ii traduci tu happy

| TudoseStefan a răspuns (pentru Zoey112):

M-ai ajutat foarte mult

| Sparkii a răspuns:

Se gaseste greu sa stii

| TudoseStefan a răspuns (pentru Sparkii):

Pai cam unde il gasec? ca sa ma lasa odata in pace ca innebunesc. Sora mea este foarte insistenta.

| TudoseStefan a răspuns:

Puteti sa-mi dati si programe care traduc video