| Kyuubiy a întrebat:

Am o rugaminte la voi happy Pentru fanii anime: Puteti sa-mi dati un anime de iubire,dragoste, drama si poate chiar si comedie uneori..intre doi liceeni? (15-20 de ani, cam asa) Cu grafica gen: Uaboku sau Vampire Kinght Si o poveste gen: Kaichou wa Maid-sama..cu baiatu` mai."dominant" asa rolling on the floor Dar cu mai multe scene de dragoste >: Adica, saruturi...imbratisari..saruturi..intalniri..tineri de mana..chesti de genu. Si sa pot sa le gasesc subtritrate si in romana...ca altfel..degeabawinking P.S :Nu vreau o lista copiata de pe net, ca am vazut o gramada hypnotized Vreau sa descrieti in cateva cuvinte acel anime big grin Fara: kannazuki no Miko; Junjou Romantica; Shakugan no Shana; Lovely Complex >-vazute deja ^^ Pate ca sunt pretentioasa dar cine are nevoie de funde se va stradui :* Multumesc anticipat! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai sa vedem hmmmm
special a
Hikari Hanazono a fost mereu pe locul 2 in comparatie cu Kei Takishima.
A intrat la liceul lui Kei cu scopul de al invinge.Totul a pornit de la un meci de wrestling pe care ea la pierdut cand avea 6 ani in fata lui, acestora cunostiinta intre ei fiind facuta e bunicii lor.
Hikari il considera pe Kei rivalul ei si incearca sa il invinga fara sa isi dea seama de semntimentele lui pentru ea.Dar incet incet relatia lor incepe sa prinda un contur clar.

Zero no Tsukaima
Povestea se axeaza pe Louise Valliere o magicianca care in ziua in care trebuie sa isi cheme familiarul(un servitor ca o va insotii toata viata) il invoca pe Saito dintr-o lume paralela (lumea noastra)
Saito devine familiarul lui Louise trec prin multe aventuri care in final le intareste relatia
un mic detaliu din triunghi amoros devine hexagon laughing

1 răspuns:
| AleXUB a răspuns:

Amagami SS si Amagami SS Plus-un licean este parasit de iubita de craciun si are inima zdrobita.Anul urmator are sansa sa se imprieteneasca cu o fata mai mare decat el si cu colegele ei, fiecare colega avand versiunea ei de poveste.
Honey and clover: E vorba de niste studenti la facultate de arte si se povesteste viata lor.E amuzant dar si dramatic uneori.