| Tomcat13 a întrebat:

Am scris o lista lunga cu filmele care le—an vazut ( erau aprox.200—300), dar apoi am pierdut—o si nu imi mai aduc aminte cam ce filme erau trecute in lista.

Va rog frumos sa—mi scrieti o lista cu cat mai multe filme vazute de voi ( nu conteaza anii in care au fost facute — vechi sau noi).

Funda raspunsul cu cele mai multe filme.

Multumesc mult! :-D

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In mod ciudat, si eu am avut o asemenea lista, insa era pe computer si am pierdut-o odata cu reinnoirea Windows-ului. Voi incerca sa enumar cat de multe filme imi amintesc, pe moment.
The Lord of the Rings (trilogia)
The Hobbit (cele 2 filme aparute)
Back to the Future (trilogia)
The Fifth Element
The Invisible Man
The Time Machine
Autopsy
Dread
Dawn of the Dead
The Night of the Living Dead
The Texas Chainsaw Massacre
Friday the 13th (seria)
Hellraiser
Halloween
A Nightmare on Elm Street
Edward Scissorhands
The Nightmare Before Christmas
Stay Alive
Let the Right One In
Interview with a Vampire
Queen of the Damned
Silent Hill
Dark Waters
One Missed Call
Shutter
The Ring (1 si 2)
Death Note (trilogia)
Titanic
The Eternal Sunshine of the Spotless Mind
The Silence of the Lambs
Trainspotting
Requiem for a Dream
SLC Punk
Matilda
Hesher
School of Rock
Dark Floors
Final Destination (seria)
The Crow
Schindler's List
Carrie
Shining
Misery
Christine

Cam atat imi amintesc acum, dar lista este de 3-4 ori mai lunga, de fapt laughing

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Poate recunosti ceva din topul asta. sunt cele mai votate filme din lume
http://www.imdb.com/chart/top?ref_=nv_ch_250_4

| Mirunelu a răspuns:

Intra pe cinemagia.ro si fa-ti cont. Acolo poti sa-ti faci lista cu filmele care le-ai vazut sau care vrei sa le vezi. Poti sa sortezi filmele pe categorii, pe ani...