| readdevil a întrebat:

De cand ma stiu am vazut foarte multe filme. Cand spun foarte multe filme vreau sa spun extraordinar de multe, nenumarate. As vrea sa alcatuiesc o lista cu toate filmele vazute de mine. Intrebarea mea este: pot gasi o o lista cu toate filmele aparute intre anii 2000-2016? Am vazut si filme foarte vechi dar ma gandesc sa incep cu 2000-2016. As aprecia foarte mult daca m-ati putea ajuta. Am vazut in special filme in limba engleza. Multumesc in avans si dau funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi aici o listă, iar după filmele enumerate, dai click pe next year, apoi în partea stânga, la index (indices) mai poți sa vezi și filme de la A-Z
http://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=2000

| readdevil explică (pentru faramatania):

Pare folositor happy Din pacate nu sunt toate filmele din anii respectivi dar tot e ceva. Multumesc

| faramatania a răspuns (pentru readdevil):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.