| ElleAhx a întrebat:

Spuneti-mi cateva filme cu o poveste impresionanta si care chiar merita vazute. Nu conteaza daca sunt mai vechi, dar as prefera totusi sa nu fie mai vechi de '90.
Multumesc frumos!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Memento.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cele mai bune aici http://www.succesdublu.ro/......mba-viata/
Cu plăcere!;)

| faramatania a răspuns:

Hesher (2010),The Motel Life (2012),Remember Sunday (2013),Angel Crest (2011),Perfect Sense (2005)

| Seepty a răspuns:

Gladiator
12 Years a Slave
Threeten
300 Spartans

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City of angels

Murer by numbers

Al seaselea simt

Dead Man Walking(Culoarul mortii) cu Sean Penn

| Teardrop a răspuns:

War Horse
*Recomand şi filmul şi cartea. Filmul pentru actori. Povestea în carte este mult mai impresionantă*
Hatchi: A dog's tale
The boy With Stripped Pijamas
The curious case of Benjam Button
Splice

| KrEaThYvE a răspuns:

The curious case of benjamin buttom, cred ca ai auzit de acest film : este vorba de un baiat care s-a nascut batran si in loc sa imbatraneasca, el intinerea, a ajuns la o varsta medie, s-a indragostit de o fata, fata imbatranea si baiatul intinerea si daca vrei sa vezi filmul, este lung si foarte fascinant

| DiaAndra a răspuns:

The notebook :X Ti-as povestii dar as strica surpriza.E un film de nota 10.Nu stii ce pierzi daca nu te uiti.E superrrr :X

| DeyaE14 a răspuns:

-A walk to remember
-The Notebook

| Klausie a răspuns:

Scarface (1983), e epic, genial.