| Adry05 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste recomandari de seriale, nu mai stiu la ce sa ma uit. sad Fara seriale politiste de genul in fiecare episod cate un caz, devine plictisitor. As dori ceva in genul Gossip girl sau Bates motel.
pana acum am vazut/am incercat: game of thrones, pretty little liars, vikings, hannibal, dexter, the mentalist, lie to me, the vampire diaries, the originals, sleepy hollow.
Multumesc anticipat! :3

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Liar Game este foarte interesant[este vorba despre o fata care este invitata sa participe la un reality-show ''Liar game'', un joc de supravietuire psihologica, in care participantii se inseala reciproc si cel care reuseste sa ajunga in finala castiga premiul in bani de 10 milioane de dolari.]
https://www.youtube.com/watch?v=6PiAfNmAdgw

God's Gift 14 Days[este vorba despre o mama careia i se rapeste copilul si primeste de la Dumnezeu 14 zile inapoi de la rapirea copilului ei ...In astea 14 zile ea incearca cu orice pret sa-si salveze fetita si sa-i schimbe destinul].e foarte frumos
https://www.youtube.com/watch?v=HbHAwmY2IdQ
https://www.youtube.com/watch?v=lhJQtrRNYJY

Bad Guys https://www.youtube.com/watch?v=E5yUh9-QnCg

Phantom/Ghost este super serialul
https://www.youtube.com/watch?v=CKrengbSXUM

https://www.youtube.com/watch?v=E15etINwD_w

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Grimm big grin

| alexandrualind a răspuns:

Vacanta mare-Leana s-a intors, nora pentru Leana, Comoara din sadova, etc.

| Daniellllll1 a răspuns:

Prison Break-neaparat
Supernatural-neaparat
Suits-neaparat
Banshee-doar daca vrei
Teen wolf-doar daca vrei

| Nueimportant a răspuns:

Lost, The Flash, Arrow, Teen Wolf

| Adry05 explică (pentru Nueimportant):

Te-am incercat si pe ultimele 3, the flash si arrow mi s-au parut groaznic de slabe iar TW a fost ok dar nu m-a prea impresionat.

| basketball16 a răspuns:

Personal iti recomand Skins, American horror story, Anatomia lui Grey si Californication

| chiken69 a răspuns:

Personal,unele dintre cele mai faine seriale sunt(daca nu cumva le-ai vazut deja) the walking dead, fear the walking dead, breaking bad, prison break

| Andeluzia1409 a răspuns:

Cauta i spit on your grave, un film bun din care ai ce invata (ma refer la taria personajului)

| Oana92 a răspuns (pentru Andeluzia1409):

Eu nu inteleg de ce acel film inca se poate viziona...

| JustAnotherPsychoGirl a răspuns:

Poti incerca American Horror Story, daca iti plac serialele creepy. E chiar interesant, sezoanele nu au legatura intre ele (spre exemplul, in sezonul 5 e vorba despre un hotel bantuit si sezonul 4 despre un circ cu ciudati), doar actorii sunt aceiasi (majoritatea).

Daca nu ai terminat inca cele 5 sezoane din Game Of Thrones, te sfatuiesc sa o faci caci sezonul 6 a inceput deja de 3 saptamani laughing Oricum, e un serial genial, merita vazut.

Daca iti place American Horror Story, vei adora Scream Queens. E cu Ariana Grande, cu Emma Roberts (care apare si in American Horror Story), cu Nick Jonas si multi altii.

Sper ca te-am ajutat. happy

| Andyyy3103 a răspuns:

Incerca Ravenswood.

| Alexandra_Ally_1990 a răspuns:

American horror story