| Deiysucza a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de serialul "The Lying Game". As vrea sa va intreb daca vor mai aparea episoade..si daca da, cand?

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Inca nu a fost confirmat sezonul 2 oficial, dar am auzit ca are sanse destul de mari pentru ca s-a descurcat destul de bine la audiente. Daca va aparea sezonul 2, sigur va incepe pe la sfarsitul verii sau in toamna, avand in vedere ca actorii vor sa inceapa filmarile in mai.

2 răspunsuri:
| Deiysucza explică:

Mersi muult pentru informatielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am amintit de intrebarea ta, si vreau sa iti spun ca sezonul 2 a fost confirmat oficial :)

http://www.tvblog.ro/mininews-dexter-the-lying-game/