| Casualties a întrebat:

Salut, as vrea sa va intreb, pe cei care v-ati uitat la intreaga serie de American Pie, daca stiti. Va mai continua seria? Adica vor aparea noi episoade dupa American Reunion? Ador mult serialul si chiar as vrea sa va aud parerea. Multumesc

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...american reunion a fost ultimul film.
Si in plus ar fi greu sa contiune seria acum cand au ajuns cu povestea atat de departe.
In schimb ti-as recomanda ceva :
blue mountain state
http://www.imdb.com/title/tt1344204/

e un serial ...pe alocuri destul de asemanator cu american pie sau van wilder.
Per total merita vazut;)

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru Apache):

Hmm. nu se stie, mereu e loc de o continuare pentru fiecare film mai ales unul ca American Pie. Pentru un film nou pot aduce alti actori si aceeasi idee pe care o expune filmul.

| Apache a răspuns (pentru Federovici_Silviu_1990):

American pie clasic a avut numai 4 filme
American pie 1, 2, american wedding, american reunion.
Restul au fost doar continuari ce se axau pe fratii lui stifler.....nici nu se compara cu primele filme

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru Apache):

Da adevarat. Dar American Pie The book of love cum a aparut?

| Apache a răspuns (pentru Federovici_Silviu_1990):

The book of love a fost penultimul film daca nu ma insel...si nu are nici o treaba cu primii protagonisti.
Ce a urmat dupa dupa american wedding au fost doar continuari care sa mentina seria pe linia de plutire...dar nu se compara cu primele filme.
Singurul lucru pe care il au in comun ar fi ca in toate filmele apare Eugen levy

5 răspunsuri:
| Casualties explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, chiar imi pare rau ca nu va mai continua, prea bestiala aceasta serie de comedie. Daca mi'ati mai putea da cateva comedii. As fi recunoscator.