| DianaIsHere123 a întrebat:

Am un lapsus.Era un film in care era vorba despre un negru care avea un magazin de sport si care ura copiii.La un moment dat zareste o femeie "sexy".Numai ca era o problema:avea doi copii... Timp de cateva luni el o duce cu masina la munca...Numai ca intr-o zi,cand ea trebuia sa plece cu avioul in alta tara, tatal biologic al copiilor nu mai soseste ca sa ii duca la el acasa.Si atunci,acest negru care ura copiii, se ofera sa ii duca el cu masina.Si atunci ei intre in multe aventuri.Era o fata si un baiat,iar baiatul avea astm.
Deci, cum se chema filmul? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Mai este unul : "Are we done yet?"

6 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

"Are We There Yet?", asta e filmul care il cauti.

| DianaIsHere123 explică (pentru PaulCCraciun):

Mai am inca o intrebare...A aparut si partea a doua thinking Pentru ca de Sarbatori cred ca am vazut fix aceiasi actori la televizor...Dar nu erau exact partile din "Are We There Yet?".Nu m-am uitat mult pentru ca aveam musafiri big grin

| PaulCCraciun a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Mai este unul : "Are we done yet?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca e un film cu un negru.

| DianaIsHere123 explică (pentru anonim_4396):

Am specificat ca este un film cu un negru laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Asa ma gandeam si eu. Ca e cu un negru.

| Imperion a răspuns:

Are We There Yet? asta e