| MysticWayz a întrebat:

Am vazut acum vreo 2 ani la televizor un film cu Bruce Willis, in care avea un baietel. Imi amintesc o secventa din film cand baietelul era la baie si a trecut o umbra prin spatele lui, el a vazut-o cu coada ochiului, s-a dus dupa ea in bucatarie. In bucatarie era o femeia cu spatele iar el a spus mami, ea s-a intors si se taia pe mana sau nu mai stiu exact. El s-a speriat si cand s-a dus la el in camera, a gasit inca o femeie blonda. Nu mai stiu exact continuarea.
Cine imi spune cum se numeste filmul, primeste fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Cred ca vorbesti de "Al saselea simt" (The sixth sense), filmul care a facut celebra replica "I see dead people"

1 răspuns: