| AdeeLinna22 a întrebat:

Am vazut, azi-noape [ in noaptea de revelion] pe la ora 3-4 cred, un film cu un avion care s`a prabusit, si au fost supravietuitori, apoi cu o creatura; pe KANAL D oh go on in orice caz, vreau sa imi ziceti cum se numea filmul, ca am cautat programul tv la kanal d dar nu era inclus filmul acolo... cine ma ajuta sa`mi zica cum se numea? plzz dauu FUNDA va rog frumos daca stiti kiss nu am aupat sa il vad tot decat prima parte si vreau sa il vad kiss FUUUNNDAA kiss mz kiss

Răspuns Câştigător
| MaimoSH a răspuns:

Uite-te pe KANAL D e chiar acum happyȘi eu am căutat dar nu am găsit.Nici pe programul de la televizor nu scria cum se cheamă filmul. Fundă te rog?big grin

9 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Uite-te pe KANAL D e chiar acum happySincer și eu l-am căutat pe net și nici la programul de la TV nu scria cum se cheamă filmul big grinFundă te rog?big grin

| fluturici a răspuns:

Filmul se numeste Yeti:Curse of the Snow Demon happy

| beibiiiutsaa a răspuns:

Demonul zapezii`love struck

| beibiiiutsaa a răspuns:

Nu-i advv`laughing