| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut, cu vreo 2 ani in urma sau poate chiar 3, pe hbo un film cu un tip care vreia sa isi distruga casa pentru ca pe ea era imaginea lui Iisus ( desi el nu credea ca este El ) si tot soiul de femei se adunau acolo ca la un altar si puneau flori si lumanari. Si parca mai era si o vecina care avea o fetita mica si acea fetita nu vorbea iar pana la sfarsitu filmului a inceput sa vorbeasca iar.
Stie cineva cum se numeste filmul puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Henry Poole Is Here (2008). Vezi trailerul http://www.imdb.com/video/imdb/vi82051353/
Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Mersi mult mult mult! love struck

1 răspuns: