| Rapper96 a întrebat:

Am vazut de mult un film de groaza si numai stiu cum se numeste:
Este vorba de un baiat si o fata, care merg cu masina pe o sosea langa o padure, si trece pe langa ei cineva cu un camion urias. Baiatul il urmareste si vede ca creatura care iese din el arunca cadavre cu acel camion intr-o groapa. Creatura il vede si il urmareste. Era o faza cand baiatul il calca de cateva ori cu masina, dar tot nu moare, mai apare si un fel de clarvazatoare in film. La sfarsit creatura ii taie fata si o pune el.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Jeepers Creepers
http://www.youtube.com/watch?v=ouUO42AkZV0

2 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Razbunatorul 2. Te pup!

Răspuns utilizator avertizat