| edialexandru97 a întrebat:

Am vazut mai demult la Prima TV un film care mi-a ramas in minte, dar din pacate nu mai stiu cum se numeste. Era ceva de geul : O fata mai rebela alaturi de niste baieti il bat pe un tanar si il arunca intr-o groapa. Acesta nu moare dar sufletul sau o urmareste pe fata. Aceasta il aude vobeste cu el. La final era la spital fata langa baiat. Si era si mama lui. Iar fata ii spunea mamei lui ce spunea baiatul. A fost foarte frumos filmul. Va rog ajutati-ma. Dau funda...

1 răspuns:
| 23trollface99 a răspuns:

Si eu l-am vazut si mi-a placut foarte mult, dar nu imi amintesc cum se numeste sad