| Honey99 a întrebat:

Am vazut demult (acum vreo 8 ani) la tv un film cu o tipa care desena mult, locuia cu tatal si camera ei era "tapetata" cu desene si schite, iar la un moment dat tipa intra intr-un univers format de desenele ei, iar in lumea reala iese parca o vrajitoare sau o regina rea si rupe toate desenele de pe pereti (mai ales usile prin care fata putea iesi din acel univers)...
Daca ma puteti ajuta cu titlul filmului, as fi tare fericita!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

MirrorMask ...doamne,inca ma bantuie filmul ala si l-am vazut cand eram micutalaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MirrorMask (2005)