| TaLLenT94 a întrebat:

Am vazut mai de mult un film de groaza cu o fata care avea viziuni despre ce o sa se intample, se rastoarna un tir cu lemne si mor prietenii ei, ii cade scara in ochii lu` un baiat si se termina cu o exploxie si ultima secventa e cu piciorul taiat al unui copil. As vrea sa stiu si eu cum se numeste, daca se poate. Dau si

Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

Filmul se numeste "Destinatie finala" 1, 2, 3 si 4. Sper ca te-am ajutat destul!

5 răspunsuri:
| blackfox a răspuns:

Este vorba de Final Destination.

| BBEgirl a răspuns:

Se numeste Destinatie Finala 2 sau Final Destination 2...ai aici trailer'ul http://www.youtube.com/watch?v=EEUYk2xU4R0 iar aici ai filmul online, gratis si subtitrat in romana http://filme-subtitrate.blogspot.com/......inala.html

| me4ever98 a răspuns:

Final destination 3[destinatie finala 3]. sper ca te-am ajutat.sincer filmul e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The final destination 1, 2, 3,4

| TaLLenT94 explică:

Multumesc love struck