| animeioana55 a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa stiu cum se numeste un film si unde il pot gasi. Am vazut o secventa unde baiatul era exact ca cel din tablou si mai erau niste copii si a mai aparut o fata ce le-a spus sa nu se apropie de acel baiat. Parea sa fie un film unde actiunea se petrecea in 1800 sau 1900 cred. As vrea sa stiu ce film era. Multumesc!(anticipat)

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Dorian Gray" - Portretul lui Dorian Gray (2009) cu Ben Barnes și Colin Firth.
http://youtu.be/5eAQWllCHHU
Îl găsești cu ușurință online.