| Alin15022000 a întrebat:

Am văzut mai demult la tv un film "beer festival", și stiu ca la finalul filmul a arata ca va urma si al doilea episod, festivalul ierbii ceva de genu, cu fumat!

Unde as putea vedea episodul doi? Și cum se cheamă?
Sau unde as putea vedea macar "beer festival" pe internet nu gasesc un site unde l-as putea vedea

Dau funda

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Beerfest se numeste filmul, iar continuarea Weedfest, care nu a aparut inca. Vor mai intai sa faca Super Troopers 2(va aparea in aprilie) si dupa s-ar putea sa se apuce de el, daca se vor mai apuca.