| cr1571n3l a întrebat:

Am vazut mai demult la tv un film horror cu o creatura urata care se transmitea la oameni prin buric si iesea prin gura dupa ce ucidea omul si voia sa intre in alt corp...era un fel de caracatita scarboasa.cum se numea?
Cand am vazut filmul mai demult a inceput cu un pompier care dupa ce a stins o casa in flacari s-a dus mai incolo si s-a uitat intr-o gaura si creatura aia a intrat in el.asta e tot ce imi amintesc

4 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Supernatural! Sau daca nu, cu siguranta Fringe! Numai ca astea sunt seriale!

| cr1571n3l explică (pentru Amorezatul):

Nu era serial, doar un film care l-am vazut la TV la kanalD

| Amorezatul a răspuns (pentru cr1571n3l):

Da-mi mai multe detalii, un nume al personajelor, actiunea, cum se termina, daca ai recunoscut vreun actor si cat de nou este filmul!

| cr1571n3l explică (pentru Amorezatul):

Pai filmul sa inceput.cand am dat pe postul ala am vazut cum era un pompier langa o casa daramata,cred ca a fost un incendiu si pompierul ala a auzit ceva si s-a uitat mai bine intr-o groapa de langa casa si ia intrat o creatura ca o caracatita in el apoi de la pompierul ala creatura aia il controla pe ala si isi cauta urmatoarea victima,creatura aia iesea pe gura la el, dupa ce iesea omul era mort, doar caracatita aia il tinea in viata, la urma creatura a fost omorata cu un inginerator.a fost arsa, creatura aia se temea de foc...atat imi amintesc.