| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film la TV si nu mai stiu cum se numeste. Incepea cu imaginea a doi indragostiti care mergeau cu masine spre alt oras. La un moment dat se opresc intr'o parcare sau ceva de genu' asta, deoarece fata avea nevoie la baie. Fata (blonda) vede pe usa toaletei scrsi anumite mesaje "M-a urmarit pana aici si mi-a omorat prietenul. O sa ma gaseasca..." Cand iese din baie, baiatul disparuse odata cu masina si'si da seama ca` tot ceea ce scrie pe usa toaleteo e adevarat si ca si ei i se vor intampla acele lucruri ingrozitoare. Stiu ca mai e o secventa cu un politist care moare, dar nu mai stiu cum se numeste si vreau sa aflu. Imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| Grumpy123 a răspuns:

Filmul se numeste "Rest Stop" laughing) Tu mi'ai zis ..si acum iti zic eu tie rolling on the floor))))))))

| anonim_4396 explică (pentru Grumpy123):

rolling on the floor)Da, mersi..meriti funda!rolling on the floor)..Si, te-ai uitat la film!happy

| Grumpy123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.m-am uitat rolling on the floor)))

5 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Daca afli spune-mi si mie ca m-ai facut foarte interesata laughing

xoxo Vanilla

| Alexxina a răspuns:

Stiu l-am vazut era pe protv nu stiu...mai caut si daca gasesc iti zicbig grin

| anonim_4396 explică (pentru Alexxina):

Mersi.O sa'l caut si eu.