| IronArm a întrebat:

Am vazut mai demult un trailer, cu o femeie care a devenit carnivora in urma unei boli. (Nu este Maggie)
Si am uitat cum se numeste filmul.
Mai multe detalii ar fi :
- aceasta a inceput sa se manance pe sine.
- filmul nu este vechi, 2014-2015 posibil.
Va rog! Il caut demult! fundita

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eat (2014)?
https://www.youtube.com/watch?v=wPA6YTAYHaI

3 răspunsuri:
| CezaraCuzminschi a răspuns:

Dog house

| CezaraCuzminschi a răspuns:

Filmul de care ti-am zis eu este asemanator dar putin mai vechi dar tu cum esti un incult si un redus mintal te apuci sa injuri. Esti o cauza pierduta! Datorita oamenilor ca tine tara asta se duce dracu caci nu sunteti in stare sa tineti nici macar un dialog si va limitati doar la injuraturi si jargoane de oamenii fara clasa sociala.

Răspuns utilizator avertizat