| TotalDamage a întrebat:

Am vazut odata un film "Cadavrul care te obsedeaza", parca asa se chema dar nu il gasesc nicaieri. filmu incepea in felul urmator: niste copii care conduceau o masina cu viteza dau peste un om si il omoara, nestiind ce sa faca il arunca in apa. Dar el nu a murit, a aflat cine a dat cu masina peste el si ii omoara rand pe rand. Omul acela are un carlig cu care ii omoara. Imi puteti spune exact cum se chema filmul?

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Seria "I know what you did last summer".

2 răspunsuri:
| Brailainfo a răspuns:

I know what you did last summer - acesta e titlul filmului pe care il cauti! Spor la vizionat

http://www.servhost.ro

| DianaRocks a răspuns:

Stiu ce ai facut asta vara sau in engleza i know what you did last summer