| andreiz112 a întrebat:

Cum se numea filmul ala in care era o fata si un baiat sau mai multi iar cainele fugira si sau dus dupa el si a fost calcat de o masina iar a murit iar copilul avea un flaut care chema pe caine dar nu era real cainele numai el il vedea iar puse flautul pe mormantul tatalui sau iar ii apararura tatal lui si si cainele lui
Cam asa era pe pro tv un film incepea cu w

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîinele fugira? Ce inseamnă fugira?

| AinştainIsBack a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Adica a fugit. Este un timp de trecut(parca mai-mult-ca-perfect) al verbului a fugi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Ok, sănătate.

| andreiz112 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E un film