| AndreeaRa a întrebat:

Am vazut pe Hallmark cand eram mica un film pe care acum nu-l gasesc nicaieri.
Era vorba despre o fata care ramane insarcinata si se muta cu iubitul in casa mamei sale. Aceasta nu il suporta deloc pe iubitul fiicei sale si se lua de el ori de cate ori avea ocazia.
La sfarsit imi amintesc ca tipul s-a enervat si a batut-o pe mama ei pana a omorat-o.

Imi amintesc si ca lui ii placea sa construiasca casute din lemn pentru pasari.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pasarea spin?

| awspam a răspuns (pentru cristimihailov):

A spus cand era mica, acum cati ani a fost asta laughing?

| awspam a răspuns (pentru awspam):

De pasarea spin stiu ca a luat ceva foc in film eram mic si eu, dar nu intelegeam nimic din film, mi se parea horror

| cristimihailov a răspuns (pentru awspam):

Faceam si eu misto.
Ce vroiai sa spun?
Tanar si nelinistit? happy