| Andi2312 a întrebat:

Am vazut un film acum 6-7 ani cred, care era impartit in mai multe scene. Intr-o scena era un grup de prieteni care fac un accident cu masina (jucandu-se piatra/hartie/foarfeca ca sa fiu mai specific), se duc la un motel, iar proprietara ii primeste. Unul este "vrajit" de ea, se duce sa faca sex si intre timp aceasta se transforma in ceva si il omoara. Alta scena era cu un cuplu, care este deranjat de 2 barbati. Iubitul fetei incepe sa se bata cu ei, acestia il imping intr-un gard care avea tepi, iar acesta este strapuns de ei si moare. Alta scena era cu un tip "misterios", nu mai stiu daca avea si un fel de puteri. Ciudatel filmul (cel putin din ce imi amintesc, daca imi amintesc bine), de aia si vreau sa il gasesc

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce interesant este filmul asta, atat de interesant ca vreau sa-l vad si eu daca stie cineva denumirea happy
pare la fel de bun ca filmele date pe national tv laughing)

| Andi2312 explică (pentru Simpatic):

Posibil sa fie film de genul laughing

Întrebări recente