| Davyduchiha2001 a întrebat:

Am văzut un film acum ceva timp cu o femeie care era însărcinată și în spitalul unde trebuia sa nască doctorii I au răpit bebelușul, atât ei cât și celorlalte femei, după ce a continuat sa își caute bebelușul gasindu l, a aflat ca ea de fapt a fost rapiță și ea la rândul ei de tot de către ei și data la alta familie, nu mai știu cum se numește filmul, puteți sa îmi spuneti cum se numește dacă îl știți?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am vazut acest film dar pe mine m-a captivat inca din descriere ta, daca cineva il stie il pun si eu pe lista mea de filme ce vreau sa le vadwinking

| mODIN a răspuns:

E o scena in "Once Upon a Time in America" de genul asta.