| denisaaa611 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp era vorba despre un cuplu de casatoriti care se hotarasera sa mearga in luna de miere la o casa situata pe marginea unui lac. Dupa o saptamana fata constata ca e prizoniera chiar de sotul ei si nu o mai lasa sa plece.Pe sfarsit ea reuseste sa traverseze lacul si isi da seama ca motivul pentru care acesta nu o lasa sa plece era ca tatal acestuia era inmormantat acolo.Va rog sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Devil's Pond (2003).
http://www.youtube.com/watch?v=bk-ACWLZ6Ew
Numai bine!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am vazut si eu filmu dar nu mi amintesc cum se numeste

| denisaaa611 explică (pentru mona):

straight facePff sper sa gasesc intr-un final...happyraspunsulhappy