| Mikyjolie a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp. Unii pleaca pe un vas si la un moment dat sar toti in apa si nu se mai pot urca inapoi. Nu mai stiu exact ce patesc ei, daca se ineaca sau nu. Imi amintesc doar ca pe vas a ramas un bebelus si plangea de mama focului. Ma ajuta cineva cu numele acestui film? Va rog!

6 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu...era un alt fil cu unii care au ers pe un vapor si era cald si s-au aruncat in apa si apoi nu mai puteau sa urce.
Unul incercand sa se urce sa taiat si a murit.
3-4 au fost mancati de un rechin
si 1-2 au rams in viata pana a ajuns o barca la ei si i-a salvat

| Mariusssss a răspuns:

Titanic 2. Ca exista si partea a doua adevarat nu a avut mare succes dar e cu apa, vapor, copil.

| Ionutz a răspuns:

Titanic?

| lordbogdan a răspuns:

Filmul Titanic?, care acel vapor se izbeste de un ghetar.
?

| KaTtY a răspuns:

Titanic

| Mikyjolie explică:

Are dreptate DeeaAndreea! Deci nu-i titanic. Cu totul si cu totul alt film.