| LisaJulie a întrebat:

Am vazut un film cu o fata bolnava de schizofrenie care își imagina un iubit și ca se căsătorea, ca avea copii iar apoi i-au murit copiii! Știe cineva cum se numea?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din ce categorie face filmul? este drama, thriller are horror in el?

Daca ne-ai fi putut da putin mai multe detalii decat cele pe care le-ai spus deja era mai bine, oricum ai spus ce ti-ai adus aminte, unii aduc chiar mai putine detalii cand intreaba referitor la un film

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Era foarte vechi! Din anii 90 parca

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Pot doar sa iti dau aceasta lista sa arunci un ochi pe copertile filmelor (si chiar sa intri pe detalii unde este cazul), poate se regaseste printre ele si filmul cautat de tine
https://www.imdb.com/list/ls055910301

| sierra1 a răspuns:

Să fie cumva A Beautiful Mind (2001)?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Viorica (dancila)laughing