| Messyhair a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp. A fost difuzat de 2 ori pe protv si nu am apucat sa il vad de la inceput.Era vorba de spre o femeie blonda, care se muta cu sotul ei intr-o casa noua. Dupa ce a nascut aceasta o luase razna. O data isi uitase copilul in masina etc.La un moment dat angajeaza o bona care leaga sub patul copilului ceva(nu mai tin minte ce). In fine...La final era cam nebuna si ea credea ca a ingropat o papusa, cand de fapt ingropase copilul.Asa se termina! Este un film psihologic.Va rog mult spuneti-mi daca stiti numele acestui film!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește First Born (2007). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=1e9E83op_dc
Numai bine!